راه اندازی باشگاه مشتریان و چاپ کارت VIP

ساخت وبلاگ

مشتری وفادار چه خوصصیاتی دارد .

  • مشتری بیشتر از یک بار از خدمات و محصولات شما استفاده می‌کند.
  • مشتری وفادار شما را به دیگران و داستانشان معرفی می‌کند. (Word of mouth marketing)
  • کمتر حاضر است خدمات دیگر رقبا را امتحان کندو به برند شما تعصب دارد.

کارت مشتری ویژه

کارت VIP (باشگاه مشتریان ویژه ) به مشتری شما احساس با ارزش بودن و خاص بودن میدهد، با هربار استفاده از برند شما از افر ها و تخفیفات بهره مند شود و در نتیجه بارها و بارها  از شما خریدی میکننند؛ در واقع آنقدر به شما وفادار باشد که نسبت به برندتان تعصب و غیرت پیدا کند.

کارت باشگاه مشتریان

مزایای چاپ کارت باشگاه مشتریان چیست ؟

وقتی شما به مشتری هاتون کارت الکترونیکی میدید ، باعث ایجاد تمایز بین شما و رقباتون می شود .

 

  • بریندینگ: افراد کمی حاضر به دور انداختن کارت های الکترونیکی هستند  و این کارت ها را در کیف پول خود نگهداری میکنند  که باعث میشه همیشه نام و برند شما در دید مشتری قرار بگیرد.
  • تمرکز خرید: وقتی مشتری درون کارتش اعتبار یا امتیازی داشته باشد که بتونه فقط در مجموعه شما خرید کنه ، اولین انتخابش برای خرید بعدی مجموعه شماست. حتی اگر خریدی نداشته باشد احساس این که اعتباری درون کارت هست که بی استفاده مونده ترغیب  به خرید و استفاده از اعتبار میشود .
  • افزایش مشتری : شده بخواید جایی که رفتید و از خدماتش راضی بودید رو به دوستاتون پیشنهاد کنید . اما اسم برند مجموعه رو فراموش کرده باشد ؟ وقتی این کارت توی کیف پول مشتری هاتون بمونه با نشون دادن کارتتون به دستاشون میتونید مشتری های جدید به دست بیارید .  مخصوصا اگه ظاهرش جلب توجه کنه.
راه اندازی باشگاه مشتریان و چاپ کارت VIP...
ما را در سایت راه اندازی باشگاه مشتریان و چاپ کارت VIP دنبال می کنید

برچسب : کارت باشگاه مشتریان , کارت VIP, نرم افزار باشگاه مشتریان , نویسنده : شرکت داتکو loyalty-card بازدید : 473 تاريخ : چهارشنبه 23 آبان 1397 ساعت: 13:07